04.05.2022
Вплив російського вторгнення в Україну на світовий туризм та майбутнє туристичної професіїЧитати повністю

3 травня 2022 р. на платформі Zoom відбувся науковий круглий стіл «Вплив російського вторгнення в Україну на світовий туризм та майбутнє туристичної професії», який зібрав більше ніж 170 гостей і участь в якому взяли викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС та здобувачі вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 242 «Туризм». Організатором наукового заходу виступила кафедра туристичного бізнесу та країнознавства Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

29.04.2022
Майстер-клас з організації туризму від директора Національного природного парку «Сколівські Бескиди»Читати повністю

Зустріч директора Національного природного парку «Сколівські Бескиди» Василя Приндака з викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС та здобувачами вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа», відбулась 29 квітня 2022 р. Це було міжвузівське зібрання, участь у якому брали колеги та студенти з Харківської державної академії культури, Ужгородського національного університету.

29.04.2022
Семінар «Навчання і психологічна безпека - як тримати баланс під час війни»Читати повністю

Семінар «Навчання і психологічна безпека - як тримати баланс під час війни»

Ментальний стан українців зараз не дуже стабільний. Така нестабільність – нормальна реакція на ненормальні обставини. Перепади емоційних станів під час війни – це типово. Питання в тому, як ми діємо та повертаємо себе до раціонального стану. Як працювати з негативними емоціями, що виникають під час війни? Як проживати їх безпечно для здоров’я?

Бізнес-тренінг «Інструменти та тенденції в бронюванні готелей»Читати повністю

Бізнес-тренінг «Інструменти та тенденції в бронюванні готелей»

Викладачі та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС взяли участь у тренінгу «Інструменти та тенденції в бронюванні готелей», організованим в рамках зустрічей «Робота у готельному бізнесі».

22.04.2022
Практика забезпечення якості вищої освіти в умовах воєнного стану: думка експертів Читати повністю

21 квітня 2022 року викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи стали учасниками онлайн форуму «Начасні практики забезпечення якості вищої освіти в умовах воєнного стану». Мета форуму полягала у сприянні розвитку нових ідей та поширенні кращих практик реалізації освітнього процесу в контексті відповідності вимогам сьогодення.

Вступ 2022-2023Читати повністю

Вступ 2022-2023

Вступ 2022-2023. Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва здійснює підготовку за спеціальностями 242 Туризм, 241 Готельно-ресторанна справа за ОР "молодший бакалавр", "бакалавр", "магістр".