Онлайн тренінг «Винний Туризм: використання нових можливостей»Читати повністю

Онлайн тренінг «Винний Туризм: використання нових можливостей»

25-28 січня 2022 викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та здобувачі вищої освіти ОП «Готельно-ресторанна справа», освітніх рівнів молодший бакалавр та бакалавр, взяли участь у онлайн тренінгу «Винний Туризм: використання нових можливостей».

14.02.2022
Формування компетентностей щодо ефективного спілкування іноземною мовою у професійному середовищіЧитати повністю

Світові інтеграційні процеси в усіх галузях наукової, технічної та промислової діяльності змінюють умови комунікації в межах професійного середовища, що підвищує роль іноземних мов як засобу обміном інформацією. 14 лютого здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва була проведена лекція англійською мовою з дисципліни «Міжнародна готельна індустрія» на тему «International hotel chains» у дистанційній формі на основі платформи Zoom.

11.02.2022
Самоосвіта як ефективний інструмент підвищення рівня викладацької майстерностіЧитати повністю

Самоосвіта як ефективний інструмент підвищення рівня викладацької майстерності

Постійний розвиток і самовдосконалення є важливим критерієм фахівця вищої школи і визначає відповідність викладача вимогам часу. З метою підвищення рівня професійної майстерності при викладанні дисциплін «Маркетинг у туризмі», «Інформаційні технології в туристичній індустрії», «Організація сільського (зеленого) туризму» доценти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Раїса Кожухівська і Олена Саковська стали слухачами курсів «Цифровий маркетинг» та «Соціальне підприємництво як шлях до фінансової сталості організацій громадянського суспільства»

11.02.2022
Гостьова лекція «Робота податкової служби України»Читати повністю

Гостьова лекція «Робота податкової служби України»

10.02.2022 року на запрошення кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту, в рамках співпраці, відбулася Гостьова лекція для здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа». Тема заняття: «Робота податкової служби України». Заняття провела Заступник начальника Уманської державної податкової інспекції головного управління ДПС у Черкаській області Наталія Ожогіна.

08.02.2022
Неформальна освіта як інструмент розвитку додаткових можливостей на освітньо-професійній програмі «Готельно-ресторанна справа»Читати повністю

Неформальна освіта в сучасному суспільстві все більше закріплює позиції завдяки своїй актуальності. Неформальна освіта – освоєння умінь і навичок, необхідних для соціально та економічно активного громадянина країни, поза формальною освітою. Професійний розвиток фахівця у будь-якій сфері людської діяльності обумовлюється постійним самовдосконаленням і саморозвитком упродовж усього життя. Одним зі шляхів такого самовдосконалення є самоосвіта.

07.02.2022
Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи прослухали онлайн-курс «On Being a Scientist»Читати повністю

Студенти кафедри туризму прослухали онлайн-курс «On Being a Scientist». Робота зі студента у напрямку підвищення рівня академічної доброчесності також направлена на вивчення закордонного досвіду. Тому студенти 21 гр групи спеціальності «Готельно-ресторанна справа» ознайомились з курсом від European Academy of Sciences and Research.