23.04.2021
Участь студентів в онлайн форумі «PRO кар’єру»Читати повністю

Участь студентів в онлайн форумі «PRO кар’єру»

Студенти спеціальностей 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» Уманського національного університету садівництва 22 квітня 2021 р. взяли участь в онлайн форумі «PRO кар’єру». Форум був організований фахівцями Державної служби зайнятості, Кіровоградського ОЦЗ відділу організації профорієнтації, Черкаського ОЦЗ відділу організації профорієнтації і Громадської організації «Фонд професійний розвиток».

22.04.2021
Онлайн-вебінар «Як і для чого створюють туристичні бренди українські міста»Читати повністю

Онлайн-вебінар «Як і для чого створюють туристичні бренди українські міста»

22 квітня викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та студенти спеціальності 242 «Туризм» долучилися до онлайн-вебінару на тему «Як і для чого створюють туристичні бренди українські міста». Спікером вебінару виступав Дмитро Буланов креативний директор Bulanov büro, член правління Асоціації Індустрії Гостинності України, арт-директор Zruchno travel. Співавтор айдентик туристичного бренду України, автор проєктів туристичного бренду міста Запоріжжя, Генічеська, Кам’янка-Бузького, Скадовського району, Черкащини, Приазов’я.

22.04.2021
Всеукраїнська наукова студентська конференція,  приурочена 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога  у галузі бджільництва І. І. Корабльова,  на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справиЧитати повністю

Всеукраїнська наукова студентська конференція, приурочена 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі бджільництва І. І. Корабльова, на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи

22 квітня 2021 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС відбулась Всеукраїнська наукова студентська конференція, приурочена 150-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі бджільництва І. І. Корабльова. Всеукраїнська студентська наукова конференція проводиться щорічно з метою активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців нового типу, залучення студентів закладів вищої освіти до участі у наукових програмах, проектній та різних формах науково-дослідної діяльності.

19.04.2021
Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи  Уманського НУС – учасники правопросвітницького тренінгу «Право на працю для молоді»Читати повністю

Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС – учасники правопросвітницького тренінгу «Право на працю для молоді»

У рамках співпраці з колегами кафедри туристичного бізнесу Харківської державної академії культури 14 квітня 2021 року доценти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва Раїса Кожухівська та Олена Саковська разом зі студентами, які навчаються за спеціальністю 242 «Туризм», взяли участь у тренінгу «Право на працю для молоді». Відеозустріч відбулась завдяки використанню сервісу відеотелефонного зв’язку Google Meet.

07.04.2021
Перемога кафедри туризму та готельно-ресторанної справи на Всеукраїнському КОНКУРСі СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ «УПРАВЛІННЯ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ»Читати повністю

Під керівництвом Людмили Транченко завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва, магістрантка Гаркава Ольга Сергіївна 6 квітня 2021 року взяла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю» яка проходила на базі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

06.04.2021
Всеукраїнський конкурс «Туристичні перлини України»Читати повністю

Всеукраїнський конкурс «Туристичні перлини України»

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва запрошує студентів ЗВО взяти участь у конкурсі презентацій дивовижних та мальовничих місць, пам’яток історії, культури «Туристичні перлини України». Метою конкурсу є заохочення інтересу студентської молоді до вивчення історії свого краю, культурних особливостей та популяризації туристичних міць.