Меню

Новини

11.11.2021
ПРОФЕСІЙНІ ДОСЯГНЕННЯ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИЧитати повністю

ПРОФЕСІЙНІ ДОСЯГНЕННЯ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ

Участь науково-педагогічної спільноти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС у професійних об’єднаннях за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа» – це нові можливості для співпраці і розвитку, вивчення трендів і перспективних напрямів розвитку та проведення наукових досліджень, ефективна взаємодія із зовнішніми стейкхолдерами і залучення їх до освітнього процесу для інноваційного розвитку освітньої діяльності.

Читати повністю

11.11.2021
Використання інноваційних методик в освітньому процесіЧитати повністю

Використання інноваційних методик в освітньому процесі

Із метою дотримання вектору реалізації європейської моделі освітнього процесу та використання інноваційних форм освітньої діяльності к.е.н., доцентом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС Раїсою Кожухівською та кандидатом культурології, ст. викладачем кафедри туристичного бізнесу Харківської державної академії культури Мирославою Яріко для здобувачів вищої освіти, котрі навчаються за спеціальністю 242 «Туризм», було проведено бінарну лекцію з дисципліни «Інформаційні технології в туристичній індустрії» на тему «Забезпечення інклюзії в туризмі: сучасні технології та програмні засоби».

Читати повністю

09.11.2021
Участь викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у Міжнародній конференції з бізнесу і технологій (ICBT 2021) у ТуреччиніЧитати повністю

Участь викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у Міжнародній конференції з бізнесу і технологій (ICBT 2021) у Туреччині

6-7 листопада 2021 р. в Туреччині у Стамбулі відбулась Міжнародна конференція з бізнесу і технологій (The International Conference on Business and Technology (ICBT 2021)), організована EuroMid Academy of Business and Technology (EMABT), учасниками якої були доценти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС Олена Саковська та Раїса Кожухівська. Конференція пройшла завдяки використанню сервісу відеотелефонного зв’язку zoom.

Читати повністю

06.11.2021
Онлайн семінар «Цифровізація культурної спадщини: компетентності та проєкти»Читати повністю

Онлайн семінар «Цифровізація культурної спадщини: компетентності та проєкти»

05 листопада 2021 р. відбувся семінар «Цифровізація культурної спадщини: компетентності та проєкти». Участь у семінарі взяли викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС.

Читати повністю

05.11.2021
Дотримання правил академічної доброчесності здобувачами вищої освіти Читати повністю

Дотримання правил академічної доброчесності здобувачами вищої освіти

Із метою формування у здобувачів вищої освіти уявлення про академічну доброчесність директором Наукової бібліотеки Уманського НУС Тетяною Кравченко та її заступником Наталією Олейніченко для студентів, які здобувають освіту за спеціальностями 241 «Готельно-ресторанна справа» і 242 «Туризм» було проведено онлайн заняття «Говоримо про академічну доброчесність».

Читати повністю

05.11.2021
ОНЛАЙН-ФОРУМ «Розвиток креативних індустрій»Читати повністю

ОНЛАЙН-ФОРУМ «Розвиток креативних індустрій»

04 листопада 2021 р. відбувся ОНЛАЙН-ФОРУМ «Розвиток креативних індустрій». Викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у заході. Серед спікерів форуму були науковці та практики у сфері культурних індустрій. Учасники форуму отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Читати повністю