23.05.2023
Участь у Міжнародному соціально-економічному форумі  «Стратегії майбутнього»Читати повністю

Участь у Міжнародному соціально-економічному форумі «Стратегії майбутнього»

18 травня 2023 року Академією прикладних наук в Познані та Фундацією розвитку науки та освіти було проведено Міжнародний соціально-економічний форум «Стратегії майбутнього». Науково-педагогічний персонал УНУС брав участь у Форумі онлайн, а студентки факультету менеджменту Анастасія Мельник (31 тм група) і Тетяна Попович (21 м група), які наразі навчаються в Академії прикладних наук в Познані за програмою академічної мобільності, мали змогу бути присутніми офлайн на даному заході.

21.05.2023
Участь у Міжнародній науковій конференції «Актуальні проблеми розвитку сфери гостинності: перспективи та виклики»Читати повністю

4-5 травня 2023 р. студенти та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи взяли участь у Міжнародній науковій конференції «Актуальні проблеми розвитку сфери гостинності: перспективи та виклики» організованої факультетом туризму та міжнародних комунікацій УжНУ.

18.05.2023
Розквіт духу та культури: День вишиванки відзначає народну спадщинуЧитати повністю

Розквіт духу та культури: День вишиванки відзначає народну спадщину

18 травня 2023 року в Україні відзначили День вишиванки. День Вишиванки: Символ національної гордості та культурного сплеску. Щороку університетська спільнота відзначає цей день. На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» відбулося незвичайне святкування Дня Вишиванки.

18.05.2023
Академічна мобільність за Програмою Erasmus+Читати повністю

Академічна мобільність за Програмою Erasmus+

У період з 08 травня по 12 травня 2023 року доценти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС Раїса Кожухівська та Діана Нагернюк, з метою підвищення рівня академічної мобільності науково-педагогічного персоналу університету у рамках реалізації «Стратегії інтернаціоналізації Уманського НУС на 2022-2027 роки», взяли участь у Програмі Erasmus+ за проєктом «Letter of confirmation for Teaching Assignment under the project KA107 2020».

13.05.2023
Участь у презентації проєкту «Європейські практики соціального підприємництва: сталість, інклюзія та креативність» ЗНУЧитати повністю

Студенти спеціальності 242 Туризм і рекреація та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи 13 травня 2023 р. взяли участь у презентації проєкту «Європейські практики соціального підприємництва: сталість, інклюзія та креативність» Запорізького національного університету

День Європи в очах молодіЧитати повністю

День Європи в очах молоді

9 травня 2023 року в Україні відзначають День Європи. Студенти 11 тм групи спеціальності 242 «Туризм і рекреація» освітнього рівня бакалавр взяли участь в університетському флешмобі приуроченому Дню Європи.