10.10.2019
Інтерактивна гра «УПІЗНАЙ КРАЇНУ»Читати повністю

Інтерактивна гра «УПІЗНАЙ КРАЇНУ»

Студенти спеціальностей 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» в рамках вивчення нормативних та вибіркових дисциплін набувають теоретичних знань, щодо основної символіки, туристичних принад, етнічних особливостей країн світу.

Історичний екскурс «Таємнича Софіївка»Читати повністю

Історичний екскурс «Таємнича Софіївка»

Дендропарк «Софіївка» в Умані часто називають музеєм живої природи. Тут зібрані чудові й рідкісні рослини, як приміром, магнолія, тюльпанове дерево. На чималій площі парку – 179 га – крім рослинності, є ще багато цікавого, створеного руками людини у співавторстві з величною природою. Побувавши в цьому парку, ви можете здійснити екскурсію в античну міфологію й «зустрітися» з Гомером, Евріпідом, помилуватися Венерою й Аполоном… І таких «родзинок» у парку більше сотні. Ви ніби занурюєтеся у античність. З головою. І виринати звідти не хочеться.

30.09.2019
КВЕСТ «ЛЕГЕНДИ УМАНСЬКОГО НУС»Читати повністю

КВЕСТ «ЛЕГЕНДИ УМАНСЬКОГО НУС»

Калейдоскоп подій в програмі святкування «Тиждень туризму» в Уманському НУС 26 вересня змінило аматорське спортивно-розважальне змагання-квест «Легенди Уманського НУС».

В Уманському НУС пройшли змагання «Кращий туризмознавець»Читати повністю

В Уманському НУС пройшли змагання «Кращий туризмознавець»

Щороку восени в Уманському НУС на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи проводиться «Тиждень туризму». Колектив кафедри разом зі студентами проводять організаційно-виховні заходи пропагують туризм як масове явище серед студентства університету.

Галявник "Відчайдушні туристи"Читати повністю

Галявник "Відчайдушні туристи"

Традиційно, наприкінці вересня кафедра туризму та готельно-ресторанної справи святкує тиждень туризму. Завершальним етапом святкових заходів є галявник. Веселі спортивні змагання, страва на вогні, запальні пісні та клятва туриста – це лише частина гарного відпочинку.

26.09.2019
Ранок починається не з кавиЧитати повністю

Ранок починається не з кави

До міжнародного Дня туризму на факультеті менеджменту в Уманському НУС вперше відбулася загально факультетська акція популяризації здорового способу життя.