Участь у V туристичному зльоті присвяченому Дню туризмуЧитати повністю

Участь у V туристичному зльоті присвяченому Дню туризму

27 вересня 2023 року викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва разом із здобувачами вищої освіти взяли активну участь у заході Маріупольського державного університету.

26.09.2023
Участь у XV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні технології управління туристичним та готельно-ресторанним бізнесом»Читати повністю

26 вересня 2023 року викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи разом УНУС зі здобувачами вищої освіти спеціальностей 242 Туризм (242 Туризм і рекреація) та 241 Готельно-ресторанна справа взяли участь у XV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні технології управління туристичним та готельно-ресторанним бізнесом». Організатором конференції виступила кафедра маркетингу та туризму Маріупольського державного університету.

25.09.2023
Міжнародний  круглий стіл «Соціальне підприємництво та традиційні форми господарювання в ЄС: досвід для України»  за програмою Erasmus+Читати повністю

Міжнародний круглий стіл «Соціальне підприємництво та традиційні форми господарювання в ЄС: досвід для України» за програмою Erasmus+

21 вересня 2023 р. на платформі Zoom відбувся міжнародний круглий стіл «Соціальне підприємництво та традиційні форми господарювання в ЄС: досвід для України» за підтримки програми Erasmus+ Європейського Союзу, участь в якому взяли науково-педагогічні працівники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС і здобувачі вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 242 «Туризм і рекреація» та 241 «Готельно-ресторанна справа».

Інтерактивний тренінг від Campster «Асертивна комунікація»Читати повністю

Інтерактивний тренінг від Campster «Асертивна комунікація»

З нагоди дня туризму кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС було проведено семінар «Історичні пам'ятки поруч». У його рамках студенти спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» представили відеороботи та презентації туристичних локацій у різних куточках України.

31.07.2023
ІІІ Міжнародна конференція з корпоративного менеджментуЧитати повністю

ІІІ Міжнародна конференція з корпоративного менеджменту

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС взяв участь у третій Міжнародній конференції з корпоративного менеджменту, яка відбулася в червні 2023 року. Цей захід був організований на базі Наукового центру інноваційних досліджень OÜ в Естонії та зібрав провідних науковців та фахівців з різних країн світу. Метою конференції було обговорення та аналіз актуальних питань управління корпораціями.

14.07.2023
Чому спеціальність 241 «Готельно-ресторанна справа»?Читати повністю

Чому спеціальність 241 «Готельно-ресторанна справа»?

Уманський національний університет садівництва пропонує студентам якісну освіту в галузі готельно-ресторанної справи із набуттям необхідних знань та навичок для подальшої успішної роботи та кар’єрного росту.