БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ У ГАЛУЗІ ГОСТИННОСТІЧитати повністю

БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ У ГАЛУЗІ ГОСТИННОСТІ

Проблемою людини є не її інвалідність, а бар’єри, що її оточують. Представникам сфери гостинності слід долати перешкоди в наданні якісного сервісу туристам, які, до прикладу, пересуваються у колісному кріслі, мають порушення слуху чи зору. Адаптація туристичних об’єктів під інклюзивні стандарти додає бізнесу як репутаційних, так і матеріальних переваг.

05.02.2024
Міжнародне стажування як засіб підвищення фаховості та викладацької майстерностіЧитати повністю

У період з 01 листопада 2023 року по 31 січня 2024 року д.е.н., професор Наталія Петренко, к.е.н., доцент Раїса Кожухівська та к.е.н., доцент Олена Саковська взяли участь у програмі міжнародного стажування «Інноваційні технології в освітньому процесі».

31.01.2024
Поглиблене вивчення другої іноземної мови здобувачами вищої освіти спеціальності 242 «Туризм»Читати повністю

Студенти спеціальності 242 «Туризм» пройшли фразеологічно-дидактичний онлайн-курс французької мови від Сілезького університету у Катовіце, який дозволяє розвинути мовні навички розуміння та вживання фразеологізмів в іноземній мові.

Успішне проходження курсу «English for Tourism and Sports»Читати повністю

Успішне проходження курсу «English for Tourism and Sports»

Здобувачі вищої освіти спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» пройшли курс «Англійська мова в туризмі та спорті» від Університету Яна Длугоша в Ченстохові створеного в рамках реалізації проекту співфінансування Європейських фондів (програма «Знання – Освіта – Розвиток») «Професійна англійська мова» (POWR.03.01.00-00-W035/18).

Участь НПП в міжнародних заходах академічної мобільності Читати повністю

Участь НПП в міжнародних заходах академічної мобільності

З метою популяризації міжнародної академічної мобільності й підвищення професійної майстерності викладача та в межах реалізації ключових положень Стратегії інтернаціоналізації Уманського національного університету садівництва на 2022-2027 рр., к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Раїса Кожухівська взяла участь у сертифікаційному тренінгу «Гранти для участі у міжнародному співробітництві в рамках COST Actions».

22.12.2023
Вітаємо магістрів з туризму та готельно-ресторанної справи з успішним захистом кваліфікаційних робіт та отриманням диплома магістраЧитати повністю

18 грудня 2023 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту Уманського НУС відбувся захист кваліфікаційних робіт освітнього рівня «магістр» зі спеціальності 242 «Туризм» освітньо-професійної програми «Туризм» та зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» денної форми навчання.