Меню

Новини

19.04.2022
Міжвузівський туристичний семінар «Наші міста: між пам'яттю та сьогоденням»Читати повністю

Міжвузівський туристичний семінар «Наші міста: між пам'яттю та сьогоденням»

20 травня 2022 року з метою розвитку науково-дослідної роботи та розширення знань здобувачів вищої освіти у культурологічній та туристичній сферах доцентами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС Оленою Саковською та Раїсою Кожухівською спільно зі старшим викладачем кафедри туристичного бізнесу ХДАК Мирославою Яріко, в рамках Міжвузівського туристичного семінару «Наші міста: між пам'яттю та сьогоденням», було проведено чергову віртуальну екскурсію містами України. Учасниками заходу стали близько 30 студентів.

Читати повністю

15.04.2022
Оnline-форум «Робота у готельному бізнесі»Читати повністю

Оnline-форум «Робота у готельному бізнесі»

13 квітня 2022 р. після завершення основного навчального процесу у форматі лекційних та практичних занять, здобувачі вищої освіти за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа» взяли участь у online-форумі «Робота у готельному бізнесі» на тему «Вау-сервіс в готелі»

Читати повністю

13.04.2022
Онлайн тренінг «Винний Туризм: використання нових можливостей»Читати повністю

Онлайн тренінг «Винний Туризм: використання нових можливостей»

25-28 січня 2022 викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та здобувачі вищої освіти ОП «Готельно-ресторанна справа», освітніх рівнів молодший бакалавр та бакалавр, взяли участь у онлайн тренінгу «Винний Туризм: використання нових можливостей».

Читати повністю

14.02.2022
Формування компетентностей щодо ефективного спілкування іноземною мовою у професійному середовищіЧитати повністю

Формування компетентностей щодо ефективного спілкування іноземною мовою у професійному середовищі

Світові інтеграційні процеси в усіх галузях наукової, технічної та промислової діяльності змінюють умови комунікації в межах професійного середовища, що підвищує роль іноземних мов як засобу обміном інформацією. 14 лютого здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва була проведена лекція англійською мовою з дисципліни «Міжнародна готельна індустрія» на тему «International hotel chains» у дистанційній формі на основі платформи Zoom.

Читати повністю

11.02.2022
Самоосвіта як ефективний інструмент підвищення рівня викладацької майстерностіЧитати повністю

Самоосвіта як ефективний інструмент підвищення рівня викладацької майстерності

Постійний розвиток і самовдосконалення є важливим критерієм фахівця вищої школи і визначає відповідність викладача вимогам часу. З метою підвищення рівня професійної майстерності при викладанні дисциплін «Маркетинг у туризмі», «Інформаційні технології в туристичній індустрії», «Організація сільського (зеленого) туризму» доценти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Раїса Кожухівська і Олена Саковська стали слухачами курсів «Цифровий маркетинг» та «Соціальне підприємництво як шлях до фінансової сталості організацій громадянського суспільства»

Читати повністю

11.02.2022
Гостьова лекція «Робота податкової служби України»Читати повністю

Гостьова лекція «Робота податкової служби України»

10.02.2022 року на запрошення кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту, в рамках співпраці, відбулася Гостьова лекція для здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа». Тема заняття: «Робота податкової служби України». Заняття провела Заступник начальника Уманської державної податкової інспекції головного управління ДПС у Черкаській області Наталія Ожогіна.

Читати повністю