ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ГАНСОМ УЛЬРІХОМ ТРОЗІЕНОМЧитати повністю

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ГАНСОМ УЛЬРІХОМ ТРОЗІЕНОМ

Креативна економіка є цікавим об’єктом фокусування та інвестицій для компаній національного рівня. Сьогодні в Україні формується практично новий, потужний, перспективний ринок та екосистема навколо нього. Потужний драйвер креативної економіки – внутрішній та в’їзний туризм. Вже сьогодні в Європі креативна економіка, включно з туризмом – це більш ніж 12% від загального ВВП. Близько 20% нових робочих місць було створено саме в цей сфері. В переважній більшості своїй це молодь.

УКРАЇНО-ІСПАНСЬКЕ ЄДНАННЯ «УМАНЬ-САРАГОСА»Читати повністю

УКРАЇНО-ІСПАНСЬКЕ ЄДНАННЯ «УМАНЬ-САРАГОСА»

У переддень Дня міста в Уманському художньому музеї відбувся культурний обмін між містами Умань-Сарагоса в рамках вернісажу україно-іспанського мистецтва – художньої виставки та кінематографічного фестивалю німого кіно. Зору відвідувачів були представлені картини українських художників-уманчан Віктора Лисинюка, Віталія Якименка, Наталії Семененко, Олени Попсуй, Олега Сироти, Одарки Дьоми-Пісної та іспанських митців Бланка Бланко, Крістіни Лопез, Карлоса Гарсіа Лаоса, Едвінга Аранго, Лорена Домінго, Пілара Ескотаса.

01.10.2018
В Уманському НУС відсвяткували тиждень туризму присвячений Всесвітньому дню туризмуЧитати повністю

День туризму відзначають не тільки люди, чий стиль життя пов’язаний з подорожами та рюкзаками. Турист — це людина, яка прагне до знань. Це свято відзначають усі, хто любить подорожі, дізнаватися нове, розширювати світогляд: любителі походів, наметів, автостопів, постійних вражень, непосидючі шукачі пригод.Крім того, Всесвітній день туризму - професійне свято тих, хто працює у цій сфері. Це вони планують наші відпустки, піклуються про нас у готельних комплексах, проводять нам екскурсії та супроводжують в турах.

01.10.2018
Завершальні заходи в рамках святкування Всесвітнього дня туризмуЧитати повністю

Завершальні заходи в рамках святкування Всесвітнього дня туризму

Завершальним заходом в рамках святкування Всесвітнього дня туризму 28 вересня був гастрономічний туризм. Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи була запрошенна на дегустацію вина відомого сомельє та винороба Ігора Максименка. Метою заходу популяризація культури пиття. Правильно пити вино – справжнє мистецтво, яке потребує навчання та практики. Дегустація вина потребує не лише дотримання певних правил, а й наявності досвіду у дегустатора якими і володіє Ігор Максименко.

Туристичний ярмарок Західної ЧеркащиниЧитати повністю

Туристичний ярмарок Західної Черкащини

27 вересня відбувся туристичний ярмарок Західної Черкащини за допомогою благодійного фонду «Uman Tomorrow», де кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету взяла активну участь. Організаторами ярмарку були «Умань туристична», Всеукраїнська громадська організація «Відкрий Україну» та благодійний фонд «Uman Tomorrow».

Захоплюючий галявник «Forest tourism»Читати повністю

Захоплюючий галявник «Forest tourism»

Традиційно у Всесвітній День туризму студенти та викладачі кафедри туризму на готельно-ресторанної справи Уманського НУС вирушають до осіннього Білогрудівського лісу на галявник.