Меню

Новини

03.10.2021
АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇЧитати повністю

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

Для профілактики та запобігання корупції, виявлення і припинення її проявів, а також усунення корупційних діянь для викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС було проведено семінар на тему: «Академічна доброчесність та запобігання корупції в ЗВО» уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в Уманському національному університеті садівництва, кандидатом юридичних наук, доцентом Машковською Людмилою Володимирівною.

Читати повністю

03.10.2021
Спільна відкрита лекція для студентів 21мб-гр групи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи викладачами Уманського НУС і Вінницького НАУЧитати повністю

Спільна відкрита лекція для студентів 21мб-гр групи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи викладачами Уманського НУС і Вінницького НАУ

01 жовтня на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва для студентів 21 мб-гр групи була проведена відкрита спільна лекція на тему «Організація роботи працівників в закладах готельно-ресторанного господарства» з навчальної дисципліни «Організація обслуговування в закладах готельно-ресторанного господарства» старшим викладачем кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Наталією Терещук та доцентом кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, готельно-ресторанної справи та туризму Вінницького національного аграрного університету Русланою Лопатюк у форматі Zoom-конференції.

Читати повністю

03.10.2021
Науково-практичний семінар-тренінг  «Коучингові технології як рушій якісних змін»Читати повністю

Науково-практичний семінар-тренінг «Коучингові технології як рушій якісних змін»

Одним з перспективних напрямів управління якістю вищої освіти є впровадження коучингових технологій, завдяки чому створюються умови для формування особистості майбутнього фахівця, здатного до реалізації своїх потенційних можливостей, самостійному прийняттю відповідальних рішень в різних ситуаціях життєвого вибору, прогнозуючи їх можливі наслідки. 1 жовтня 2021 р. відбувся науково-практичний семінар-тренінг «Коучингові технології як рушій якісних змін» у дистанційному форматі zoom-конференції, у якому взяли участь студенти, які навчаються за спеціальністю 242 «Туризм», та викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва.

Читати повністю

30.09.2021
Профілактика емоційного вигорання як спосіб збереження психологічного здоров’я студентської молоді Читати повністю

Профілактика емоційного вигорання як спосіб збереження психологічного здоров’я студентської молоді

Для студентів освітньої програми «Готельно-ресторанна справа» практичним психологом Уманського національного університету садівництва Валентиною Мазуренко було проведено лекцію-тренінг з метою визначення рівня розвитку емоційного вигорання в студентів у процесі професійної підготовки. Під час заняття студенти дізналися про природу та структурні компоненти, стадії емоційного вигорання, фактори, що гальмують розвиток емоційного вигорання чи сприяють його прогресуванню, негативний вплив емоційного виснаження на психологічне здоров’я особистості.

Читати повністю

29.09.2021
Екскурсія «Софіївка – кохання, увіковічене в природі»Читати повністю

Екскурсія «Софіївка – кохання, увіковічене в природі»

В рамках святкування тижня туризму в Уманському НУС студенти першого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» відвідали Дендрологічний парк Софіївка. Софіївка – садово-парковий та архітектурний шедевр, який був створений пам’ятником вічному коханню. Парк щорічно відвідують сотні тисяч туристів з усіх куточків України та світу. Це зразок пейзажного паркового мистецтва – композиції води, землі, каменів, рослин, архітектурних споруд і скульптур.

Читати повністю

27.09.2021
День туризму - галявник "Відчайдушні туристи"Читати повністю

День туризму - галявник "Відчайдушні туристи"

День туризму - свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля!

Читати повністю